Özel Şoför

Özel Şoför

Araç muayene için aracınızı götürecek zamanınız mı yok ?

Özel bir şoföre mi ihtiyacınız var ? Başkası Şoförlük yaparak sizin adınıza muayene ve işlemlerini yaptırabilir mi diye endişe ediyorsunuz ? Merak etmeyin telefonla arayın hemen size bir kaç soru sorarak teyit edelim.

7/24 telefonla randevu ve bilgi almak için

Telefon: 

arac muayene

arac muayene

Bir hizmet düşün ki ister keyfi ister mecburi nedenlerle aracını alsın; seni ve aracını istediğin yere bıraksın.  özel şoför hizmeti tam da böyle bir hizmet.

Özel Şoför Hizmetini ne zaman kullanabilirim?Aslında canın istediği zaman. Kendi aracınla seyahatten vazgeçmiyorsan zaman zaman özel şoförlerimiz senin için aracını kullanabilir. Toplantıya giderken, akşam dışarı çıktığında,havalimanından gelirken araç sorunu yaşamadan yoluna devam edebilmeni istiyoruz.

Özel Şoför hizmetini nasıl kullanacağım?

  • Özel şoförlerimiz aracını kullandığı sırada aracının başına gelebilecek her türlü duruma karşı aracını sigortalıyoruz. Böylece sana sadece yolun keyfini sürmek kalıyor.
  • Tek yapman gereken mobil uygulamamızdan ya da  özel şoför hizmeti satın almak.
  • Çözüm Merkezimiz seni arayarak talebini onaylar ve şoförümüzü bulunduğun yere gönderir.
  • İşte artık şoförünle yola devam edebilirsin.
  • Yapacak işlerin bittiğinde özel şoförümüz seni istediğin yere bırakır ve aracını teslim eder. Bir sonraki seyahatte görüşmek üzere!

Özel Şoförün Avantajları Ne ?

  • Metropollerde vaktinin çoğunu otomobilinde geçiriyorsan o anları daha verimli kullanmak istemez misin? Özel Şoförümüz trafikte aracını kullanırken sen toplantına hazırlanabilirsin, kitap okuyabilirsin istersen uyuyabilirsin!
  • Akşam dışarı çıktıysan ama aracınla dönmek zor geliyorsa biz senin için aracını kullanırız ve seni evine kadar bırakırız.
  • Aracının onarım, bakım, muayene işlemleriyle uğraşmak için hafta içi bir gününü kullanmak zorunda değilsin. Tüm bu işlemlerini yaptırabilirsin. Hizmetlerimizle birlikte vale satın aldığın zaman aracını valelerimiz alır, işlemlerini tamamlar ve sana teslim eder.
Telefonla randevu almak için 7/24 arayabilirsiniz. Tüvtürk araç muayene randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.