Oto Kuaför

oto-kuafor

oto-kuafor

Aracınızın muayene süresi yaklaşıyor ve temizlenmesi mi gerekiyor ? Aracınızda yağ vb. kirlenmesi muayene sürecine acaba engel olur mu diye endişe etmeyin. Telefonla arayın uzmanlarımız hemen destek olsun.

7/24 telefonla randevu ve bilgi almak için

Telefon: 

 

arac muayene

arac muayene

Aracının içinin kadar dışının da bakıma ihtiyacı var, düzenli ve küçük bakımlarla aracının ömrünü uzatabilirsin. Üstelik Türkiye’nin en kurumsal Oto Kuaför firmalarından Ziebart ile çalışıyoruz ve aracına garantili bir oto kuaför hizmeti sunuyoruz.

Oto Kuaför hizmetinizde hangi ürünler bulunyor?Seramik kaplama, cam filmi, boya koruma, detaylı temizlik, döşeme halı ve vinil koruma, su itici cam kaplaması, ses yalıtımı, pas önleme gibi pek çok hizmeti veriyoruz.

Oto Kuaför hizmetini aldım, şimdi ne yapacağım?

  •  oto kuaför hizmeti aldıktan sonra Çözüm Merkezimiz seni arayarak randevunu oluşturacak.
  • Oto kuaför hizmetimizle birlikte vale satın aldıysan valemiz aracını senden almak için bulunduğun yere gelecek.
  • Valemiz aracı teslim aldıktan sonra Ziebart istasyonlarına götürecek ve aracının kozmetik bakımı başlayacak.
  • Valemiz, aracını sana teslim ettiğinde çok heyecanlanacaksın. İlk günkü kadar bakımlı bir araç görmeye hazır mısın? İşte, tam karşında!

Oto Kuaför avantajları neler?

  • Aracına ne kadar iyi bakarsan aracının o kadar ömrünü uzatacağını biliyorsun. Her yerde karşına çıkan oto kuaför uygulamalarının yalnızca yüzeysel olarak görünümünü değiştirdiğini, Ziebart’ın ise uyguladığı kozmetik bakımlara ömür boyu garanti verdiğini biliyor musun?
  • Satın almış olduğun su itici cam kaplamasının aracının ömrüne katkısını tahmin bile edemezsin! Otomobilini kullanırken yaşadığın o ilk günkü heyecanı hiç kaybetmemen için çalışıyoruz.
  • Aracını satmayı düşünüyorsan da oto kuaför hizmeti sana göre! Daha bakımlı, yeni gibi bir ikinci el aracı kim istemez?
Telefonla randevu almak için 7/24 arayabilirsiniz. Tüvtürk araç muayene randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.