Lojistik Hizmeti

lojistik hizmet

 

Sen Aracını Nerede İstersen Aracını Oraya Getiriyoruz!Tatil veya iş sebebiyle şehir dışına seyahat etmen, uçağa binmen gerekebilir. Bu durum vardığın yerde kendi aracını sürmene asla engel değil. Dilersen , aracını özel şoförlerimiz veya çekicilerimiz ile alır. Tüm transfer planlamalarını yapar, 2-5 gün arasında istediğin yere getirir. Sana teslim eder. Aracının nasıl iletileceğini seçmek tamamen sana kalmış! İstersen standart istersen de ekspress transfer seçeneğiyle aracını istediğin yere getirebiliriz.

Standart LojistikKurumsal olarak aracını sana maksimum 5 gün içerisinde teslim ederiz. Tüm teslimat planlama sürecinde Çözüm Merkezimiz sana destek olur.

Ekspress LojistikAracına hemen ihtiyacın varsa, ekspress lojistik seçeneğini tercih edebilirsin ve sana 2 gün içerisinde aracını teslim ederiz.

Dönüş zamanı da aynı şekilde dilediğin yere geri getirir. Aradığın aracı şehir dışında bulduysan da üzülme!  başka şehirlerden satın aldığın araçları olduğun yere getirir. Sana da keyifle sürmek kalır. Lojistik hizmetimiz sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum için geçerli, Bodrum lokasyonu ise sadece Nisan – Kasım aylarında kullanılabilir.

Dilersen tatil planlamanı yaparken aracının transfer planlamasını da erken yapabilirsin

Telefonla randevu almak için 7/24 arayabilirsiniz. Tüvtürk araç muayene randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.