Hasar Onarım

hasar

Aracının ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler için buradayız. Aracınız hasarlı mı? muayene den geçer mi diye düşünüyorsunuz hemen gereken bilgileri verelim.

7/24 telefonla randevu ve bilgi almak için

Telefon: 

arac muayene

arac muayene

Kaza sonrası aracında meydana gelebilecek hasarlarda araç muayene işlemine ne kadar engel ? Araç muayene de hasarlı araçlar nasıl değerlendiriliyor bu konularda da sizin yanındayız. Telefonla arayın size cam da çatlak var? Stop lambası tarafında çarpma oldu? Tamponda hasara var vb. engel mi değil mi destek olalım

Hasar onarıma ne zaman ihtiyacın olacak? Bu hizmetimize ihtiyacın varsa aracın ile kaza geçirmiş ya da aracını çarpmış olabilirsin. olarak bu aşamada sana yardım edebilmek için çekici ve hizmetinde yardımcı olacak en yakın servisi bulmanı sağlıyoruz. Aracını hangi yetkili servis uzmanları inceleyecek ve ne kadar fiyata hasarları onaracaklar. Sadece bu hizmeti alarak hasarlı otomobilini dert etmeden yoluna devam edebilirsin.

Peki Süreç Nasıl İşliyor?

  •  Hasar Onarım destek hizmetimizi alırsınız.
  • Vale satın aldıysan valemiz aracını teslim almak için gelir. Eğer aracın çalışır durumda değilse çekicilerimizi yönlendiririz.
  • Deneyimli yetkili danışmanlarımız aracındaki hasarı tespit etmek için çalışır.
  • Onayını aldıktan sonra hasarı tespit eder ve sana aracında onarılması gereken hasarları söyler.
  • Onarıma onay verirsen servis danışmanlarımız aracını onarır ve tamamlanınca sana bildirir
  • İşte aracın hasar gerçekleşmeden önceki halinden bile iyi, bundan sonra sana sadece aracını keyifle kullanmak kalıyor.

Bunları sakın unutma!

  • Hasar anında öncelikle senin ve seninle seyahat eden kişilerin iyi olduğundan emin ol!
  • Unutma, aracın servisteyken senin onayın olmadan hiçbir tespit ve onarım işlemi yapmıyoruz.
  • Dilersen aracındaki sorun tespit edilmeden ya da onarım başlamadan işlemlerden vazgeçebilirsin. Vale satın aldıysan işlemlerden vazgeçtiğinde vale ücretini sana iade ediyoruz.
Telefonla randevu almak için 7/24 arayabilirsiniz. Tüvtürk araç muayene randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.