Gizlilik Politikaları www.tuvturkrandevualma.com

Araç Muayene Randevu Ltd.

  • Şirketimiz katma değerli özel hizmet vermektedir.
  • Ücret tarifeleri tablo web sitemizde yer almaktadır.
  • Özel bilgileriniz plaka, telefon vb. 3. taraflarla paylaşılmamaktadır.
  • Şikayet ve kanunu işlemler durumunda ilgili kurumlarla paylaşılmaktadır.
  • Şirketimiz 2. taraf şirketler , iş ortakları ile katma değerli numaralar ilgili sözleşme hükümleri geçerlidir.
  • Telefon bilgileriniz sistem tarafından kayıt altına alınmaktadır. E posta adresimize iletmeniz durumda sistemden çıkarılmaktadır.

https://tuvturkrandevualma.com/ internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

https://tuvturkrandevualma.com/ internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette https://tuvturkrandevualma.com/ internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

https://tuvturkrandevualma.com/ internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. https://tuvturkrandevualma.com/ internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve https://tuvturkrandevualma.com/ internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir. Hizmet politikalarını inceleyiniz

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

https://tuvturkrandevualma.com/internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

https://tuvturkrandevualma.com/ internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır. Kişisel Verilerin Korunması detaylarına buradan ulaşınız

Telefonla randevu almak için 7/24 arayabilirsiniz. 08882339922 Tüvtürk araç muayene randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.