Araç Muayenesi

arac muayenesi

Aracının ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler için buradayız.

Size özel 7/24 telefonla randevu ve bilgi almak için Telefon: 

arac muayene

arac muayene

Eğer bir aracın varsa, araç muayene, servis , bakım vb. sürecin ne kadar da zahmetli olduğunu biliyorsunuz demektir. Şimdi biraz arkanıza yaslanıp aracınızın tüm muayene sürecini izleme zamanı!

Araç muayene hizmetini neden satın almalıyım?

Aracını muayeneye götürmeden önce pek çok detayı kontrol etmen gerekir. Örneğin, aracında ilk yardım çantası ya da 2 reflektör bulunuyor mu? muayeneden hemen önce aracının muayene öncesi tüm ekipmanlarını kontrollerini tamamlarız. Senin muayene zamanını dert etmene gerek kalmaz!Telefonla hemen arayın güncel bilgiler alarak gereksiz işlemlerle uğraşmayın!

Araç muayene sürecinde ne yapmam gerekiyor?

  • Araç muayene hizmetimizi satın aldıysan gerekirse aracını almak üzere gelir. Öncesinde Çözüm Merkezimizle görüşmeler sağladıktan sonra eksik ekipmanların, belgelerinin olup olmadığını kontrol eder.
  • Muayene sırasında çıkabilecek sıkıntılı bir durum yoksa aracını Muayene istasyonuna götürürsün.
  • Muayene sırasında teknisyenler aracını incelerken tekrar muayene işlemine kalırsa yine telefon bekler ve bir sorun olmadığından emin olur tekrar randevu işleminiz yaparız.
  • Aracın muayeneden ‘’Hafif Kusurlu’’ ya da ‘’Kusursuz’’ geçtiyse sorunsuz bir şekilde aracını kullanmaya devam edersin. Muayene sonucunda ‘’Emniyetsiz’’ ya da ‘’Ağır Kusurlu’’ çıkarsa endişelenmene gerek yok, aracını hangi servise götürmen gerekirse aracının tüm sorunlarını çözer ve yeniden muayene işlemlerini sağlamanızı gerçekleştirebiliriz.

Bir Muayenenin Olmazsa Olmazları!

  • Biz muayene sırasında ne kadar telefonla yanında olsak da maalesef öncesinde aracının trafik cezası ve Trafik Sigortası olup olmadığını henüz kontrol edemiyoruz. O nedenle borcun olmadığından emin olmalısınız
  • Otomobilini satmak istiyorsan ama muayene yaptırmadıysan sana kötü bir haberimiz var. Muayene tarihi geçmiş otomobillerin satışına izin verilmiyor!
  • Eğer aracın muayene sonucunda ağır kusurlu ya da emniyetsiz çıkarsa aracının trafikte olması tehlikelidir. Böyle durumlarda aracının arıza onarımını yaptırarak yeniden muayeneye getirmelisin.
Telefonla randevu almak için 7/24 arayabilirsiniz. Tüvtürk araç muayene randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.