Araç Muayene

Aracının ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler için buradayız.

7/24 telefonla randevu ve bilgi almak için

Araç Muayene Randevu Almak İçin Tıklayın

Bahar ayı boyunca tüm hizmetler de %12 indirim!
Tüvtürk randevu, Tüvtürk Randevu Alma, Araç Muayene Randevu, Tüvtürk Telefonla Randevu, Fenni Muayene, Araba Muayene, Araç Muayene Telefon, Vize Randevu Alma, Türktüv randevu alma
Şu anda araç muayene, bakım veya servis rezervasyon danışmanlığı hizmeti almaya ihtiyacınız olmasa bile aracınızı ekleyin. Aracınızın ihtiyacına göre zamanı geldiğinde biz size haber verelim.  Aracınızın tüm ihtiyaçlarını %12 indirimle çözelim.

Hangi konularda yardımcı olmamızı istersin?

Uzmanlarımız ve destek ekibimizi hemen arayın hizmet alacağınız sürede ve ihtiyacınız olan her anda sizinle iletişimde.

Türkiye genelinde hizmet ağımıza güveniyoruz.

Hangi araç muayene servis noktasını seçeceğim diye düşünmene gerek yok.

Aracınızın servis süreçlerinde birçok servis, ustayla görüşmene de gerek kalmadan işlemlerinizi halledelim. Bize almak istediğiniz hizmeti söylediğinde telefonunun ucunda uzmanlarımız, Çözüm Merkezimiz, tüm ekibimiz sizin beklentilerinize uygun bir servis hizmeti almanız ve zaman kazandırmak için çalışır. Bunu sağlamanın yolunun da bizi telefonla aradığınızda servislerimizi iyi seçmek olduğunu biliyoruz ve size en iyi hizmeti verecek güncel bilgilerle çalışıyoruz.

 Pratik servis anlayışı. İşte, bizden aldığınız hizmetin tanımı.

Pratik bir hizmet sunmak için neredeyse tüm markaların gereksinimleri ve daha kolay bir araç muayenesi için çalışıyoruz. Sizin için özel servis fiyatına uygun bilgi hizmeti alıyor ve işlemlerinizin her aşamasını da takip ediyoruz. Bunun için de gerek duyduğunuzda çalışacak iş ortaklarımızı sana en yakın noktalardan seçmeye özen gösteriyoruz.

Adil ve doğru fiyatlandırma sunuyoruz

Hizmetlerimizi günümüz teknoloji ve zamanı iyi değerlendirerek hayatını kolaylaştıracak şekilde dizayn ediyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde araç sahibi olmanızın keyfini çıkarmanız için, pratik ve avantajlı vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle çağrı servislerimizde yapılacak her işlem öncesinde uzmanlarımız da aracını önemli noktalarında online inceleyerek servis danışmanlarının yaptığı tespitleri değerlendiriyor ve senin için avantajlı fiyatları vermeye çalışıyoruz

Aldığınız hizmet sonrasında her aşamada size destek oluyoruz

Aldığınız her hizmette aracına hangi işlemler yapılacağı ve gereken aşamalar konusunda detaylı bilgi veriyoruz. Ek olacak işlemlerde ve ücretlendirmede sizden onay almadan işleminize devam etmiyoruz.

Sen servis süreçleri ve gerekenlerle uğraşma diye var.

Biliyoruz gün içerisinde zaten yoruluyorsun bir de aracınla ilgili servis ve araç muayene randevuları, servise götürme işlemleriyle uğraşmadan aracını gerekirse bize teslim edip planlarınızı yapabilirsin. Peki tüm bu işlemler için bize ödeyeceğin bedel mi ne kadar? Sadece bir kaç dakikalık telefon görüşmesiyle !

Güvencemiz ! 

Sunduğumuz hizmetleri çok seveceksiniz!

Hizmetlerimizi telefonla uzmanların kontrolünde ve yetkili servis danışmanları tarafından en uygun şekilde sunuyoruz.

Hangi servis noktasını seçeceğim diye düşünmene gerek yok.

Aracının servis süreçlerinde birçok servis, ustayla görüşmene gerek kalmadan işlemlerini halleder. Sen bize almak istediğin hizmeti söylediğinde uzmanlarımız, Çözüm Merkezimiz, tüm ekibimiz senin beklentilerine uygun bir servis hizmeti alman için çalışır. Bunu sağlamanın yolunun da servislerimizi iyi seçmek olduğunu biliyoruz ve sana en iyi hizmeti verecek servislerle çalışıyoruz.

Telefonla randevu almak için 7/24 arayabilirsiniz. Tüvtürk araç muayene randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.